رویداد روناک

رویدادهای روناک با هدف حمایت و بازارسازی برای خدمات، محصولات و استارتاپ­ها با محورهای تخصصی ایجاد شده است. دومین رویداد روناک با محوریت کارآفرینی اجتماعی؛ توسعه کسب و کار کوچک مقیاس در مرداد ماه سال 1398 برگزار خواهد گردید. این رویداد به صورت رقابتی در 2 مرحله انجام می پذیرد. رویداد روناک فرصتی بی نظیر برای خدمات ، محصولات و استارتاپ­های حوزه کسب و کارهای کوچک مقیاس است تا بازار خود را در کنار بزرگترین شرکت­ها و هلدینگ­های تخصصی این حوزه، توسعه دهند.

مرحله اول:

در مرحله اول فرم­هایی برای دریافت اطلاعات از خدمات، محصولات و استارتاپ­های حوزه نوآوری در کسب و کارهای کوچک مقیاس، کشاورزی و محصولات ارگانیک، سلامت، گردشگری و بوم گردی، صنایع دستی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا آماده شده است که هر یک از تیم­ها با تکمیل این فرم­ها و ارسال آن به دبیرخانه رویداد از طریق ایمیل وبسایت Ronakevents.ir می­توانند در رویداد روناک شرکت نمایند.

تیم ها تا 31 تیر ماه 1398 فرصت دارند تا فرم تکمیل شده خود را به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند. در این مرحله تمامی فرم­ها توسط تیم داوری مرحله اول، طبق فرآیندی استاندارد شده، بررسی و ارزیابی خواهند شد. توجه فرمایید که دقت در تکمیل فرم­ مرحله اول بسیار حائز اهمیت می­ باشد، زیرا مبنای بررسی و ارزیابی تیم داوری مرحله اول خواهد بود و تیم­ها فرصت ارائه ­ای در مقابل داوران نخواهند داشت (غیرحضوری).

3

پس از دریافت فرم استاندارد تکمیل شده، ازدبیرخانه رویداد روناک با شما تماس خواهند گرفت و حضور شما در رویداد را تایید خواهند کرد. پس از انجام داوری مرحله اول، نتایج و اسامی تیم­های منتخب (7 تیم) برای شرکت در مرحله دوم در وبسایت رویداد و شبکه­ های اجتماعی، اعلام خواهد شد.

*توجه: از هیچ یک از تیم ها مبلغی بابت حضور در رویداد دریافت نخواهد گردید.

مرحله دوم:

پس از اعلام نتایج مرحله اول، تیم­های منتخب برای حضور در مرحله دوم رویداد روناک دعوت خواهند گردید. این مرحله از رویداد به صورت حضوری برگزاری خواهد گردید. در این مرحله تیم­ها در مقابل تیم داوری، به مدت 7 دقیقه فرصت خواهند داشت تا خدمت، محصول و یا استارتاپ خود را ارائه نمایند.

در این راستا تیم­ها برای ارائه در روز نهایی رویداد در کارگاه­های حضوری شرکت خواهند نمود تا آمادگی کامل و تکنیک­های لازم برای ارائه موفق را کسب و توسعه دهند. در روز نهایی تیم­های برتر با ترکیب امتیازات مرحله اول و مرحله دوم انتخاب خواهند شد. اما این پایان کار نخواهد بود … !!

Print Friendly, PDF & Email